Hétvégén hazai pályán fogadta az FC Hatvan Ózd csapatát, ahol végül 4:2-re győzött a hatvani csapat.

A meccs nehezen indult a hatvaniaknak, ugyanis az 5. percben egy gyors kontratámadás végén Gál Benedek lépett ki két védő közt, majd a kifutó Tajti Bencén megperdülő labdát becsúszva kotorta a hálóba (0–1). A szünet előtt jött a második ózdi találat, egy balszélen futó támadás végén Keményffy visszagurítását Lévai Norbert a tizenhatos vonaláról kapásból kapura lőtte, a labda a felső lécről a gólvonal mögé vágódott, majd onnan a mezőnybe, de a játékvezető-asszisztens gólnak látta (0–2).

Szünet után sikerült rendezni a sorokat, az 52. percben Sárközi Szabolcs jól tartotta meg a labdát a tizenhatoson, majd egy csel után kilőtte a bal felső sarkot (1–2). A 83. percben aztán jött az egyenlítés is, Karácsony Dávid három ember között cselezgetett a baj oldali tizenhatos sarkán, majd középre lőtt és a nagyon jó ütemben érkező cserejátékos, Fellner Krisztofer a hálóba bombázott (2–2). A fiúk ezután megállíthatatlannak bizonyultak ugyanis Sárközi Szabolcs és Gál Márk még  egy-egy gólt lőttek az ózdiaknak, így alakult ki a 4-2-es végeredmény.

Forrás: fchatvan.hu