Tavaly izgalmas jégkorongmérkőzéseknek adott helyet a hatvani jégpálya. Végül az Ice-stars nyerte a tornát, a másodikok a Vakundok, harmadikok pedig a Pingvinek lettek. Az immáron három éve megrendezett amatőr jégkorongbajnokságon látványos összecsapásokon szurkolhattak a hatvaniak. A III. Hatvani Amatőr Jégkorongbajnokságot február 13. és 18. között rendezik meg a hatvani jégpályán.

A meccsek 2×10 perces játékidővel forognak, két mérkőzés után pedig újítják is a jeget a jobb játékélményért. Minden hétköznap estére 5-6 mérkőzést terveznek, ez a jelentkezett csapatok létszámától is függ. A dobogós helyekért zajló mérkőzések február 18-án, szombaton este indulnak, a hétköznapokon lezajlott selejtező mérkőzések eredményei alapján.

Jelentkezni Kovács Péter szervezőnél, a kovacs.peter@hatvan.hu e-mail címen lehet. Részletekért pedig keresse a rendezvény Facebook-oldalát. Jelentkezni február 10. péntek délutánig van lehetősége a csapatoknak.