Az első negyedben ismerkedtünk a körülményekkel és a jó védekezés mellé kevésbé hatékony támadójáték párosult. Rendeztük a sorokat és a második etapban előbb elléptünk, majd érthetetlen módon, néhány támadásban eladott labda után egy pontra visszakapaszkodtak a vendéglátók, ekkor időt kértem és egy 8-0-val elhúztunk. A harmadik felvonásban sem engedtük kibontakozni a hazaiakat, ellenben mi egyre szebb és dinamikusabb támadások végén és 2-3 jó védekezés utáni leindulásból szereztük a pontjainkat, így 50-30-nál el is dőlt a meccs. A záró szakaszban sok cserével és már nem kellően koncentrálva, de összességében magabiztosan győztünk – foglalta össze Robotka Tamás játékos-edző.

Mint kiemelte: a kihagyott ziccerek és büntetők, a helyenként lassú visszarendeződés, az eleinte kevés összjáték és bejátszás nem tetszettek. Viszont örült: Tóth Zalán ponterős közeli játékának (9 dupla), Kiss Jani betöréseinek, a középre bejátszott labdáknak, Váraljai Richárd bontásainak, ami után Kiss Bence többször teljesen üresen maradt a palánk alatt, illetve Bódi Máté agresszív és dinamikus játékának, Birtalan Dávid jó védekezéseinek és pontjainak, valamint Kocsis Péter értékes játékperceinek.