Immár hagyomány, hogy az év utolsó versenye a Hatvani Úszó Klub számára az Egerben rendezett Pro-Agria Cikluszáró Nemzetközi Úszóverseny. Az idei versenyen is indult Cseh László még egri színekben, aki januártól már a BVSC-nél folytatja pályafutását. Sok résztvevőnek nagy motivációt adott, hogy akár egy futamban is úszhat az olimpiai ezüstérmes versenyzővel.    A háromnapos versenyen a délutáni döntőkbe jutás volt a cél, illetve az éremszerzés. A hatvani csapat összesen 16 aranyérmet, 11 ezüstérmet, 15 bronzérmet szerzett.

Nagy Levente 50 m háton korosztályos csúcsot úszott (33:98)! 2007-2008-as leány korcsoportban a legmagasabb LEN számot elért versenyzőnek járó kupát Soós Gabriella kapta. Váltóban aranyérmet szerzett a csapat mind a fiú-, mind a leány 4x50m gyorson; ezüstérmet leány 4×100 m vegyesváltóban és fiú 4×100 m vegyesváltóban bronzérmet sikerült begyűjteni.

A váltók tagjai: Hintz Janka, Sztruhár Gréta, Soós Gabriella, Fillér Adél, Urbán Eszter, Detre Márk, Tóth Bendegúz, Nagy Levente, Györe Ádám. A legkisebbek eredményei: Nagy Lili 2×2. hely, 2×3. hely, 1×4. hely, 1×8. hely, Hintz Petra 1×4. hely, 1×6. hely, 1×8. hely; Sztruhár Petra 2×7. hely; Farkas Ádám 4×5. hely, 3x 6. hely, Papp Benett 1×5. hely, 1×8. hely

A csapat egyéni döntősei: Soós Gabriella 8×1. hely, 1×4. hely; Nagy Levente 3×1. hely, 3×2. hely, 3×3. hely; Sztruhár Gréta 3×1. hely, 1×2. hely, 1×5. hely, 1×8. hely; Györe Ádám 1×2. hely, 3×3. hely, 2×4. hely, 2×7. hely; Hintz Janka 1×2. hely, 2×3. hely, 2×7. hely; Fülöp Ádám 1×4. hely; Fillér Adél 1×6. hely; Fillér Bálint 1×6.hely; Detre Márk 1×4. hely, 2×5. hely, 1×6. hely, 3×7.hely; Papp Hanna 1×7. hely.

Idősebbekkel értékelve: Tóth Bendegúz 1×1. hely, 5×3. hely, 2×5. hely; ; Gyóni Ádám 1×2. hely, 1×4. hely, 1×5.hely; Horkai Lilla 2×8. hely; Kocsis Dániel 1×3. hely, 1×4. hely; Józsa Barnabás 1×6.hely, Császár Csanád 1×8. hely, Gyetvai Máté 1×6. hely.

A Hatvani Úszó Klub az országos bajnokságokon elért pontverseny alapján a 38. helyen végzett 2018-ban a 102 úszó egyesület között. Az eredmények elérésben nagy érdeme volt az egyesület edzőinek: Garádi Gézának és Imre Zoltánnak.