A győri versenyre a Hatvani Úszóklub Egyesület hat tagja kvalifikálta magát. Mindannyian legjobbjukat nyújtották a megmérettetésen. A 2008-as korosztályban Nagy Levente, 2009-es korcsoportban pedig Császár Csanád, Gyetvai Máté, Józsa Barnabás, Hintz Janka, valamint Orbán Anna szerepelt kiválóan, és úszott egyéni csúcsokat. Imre Zoltán tanítványai még csak nemrég kezdték az úszást és egy év felkészülést követően kétszeres országos bajnoki címig meneteltek, aki pedig ezt tető alá hozta nekik az Nagy Levente. Levente nem talált legyőzőre 50 méter és 100 méter hátúszásban sem.

Eredményeik:

Nagy Levente: 50 m és 100 m hátúszásban országos bajnok, 200m hátúszásban bronz érem, 200 m vegyes úszásban 6. hely, 50 m pillangón 7. hely, 100 m pillangón pedig a 8. helyen zárt.

Császár Csanád éppen hogy lecsúszott a dobogóról, 50 m hátúszásban 4. helyezést ért el, 100 m hátúszásban pedig a 6. helyen végzett.

Hintz Janka 50 m mell úszásban az előkelő 5., 100 m és 200 m mellúszásban pedig a 7. helyet csípte el.

Orbán Anna 100 m pillangón a 12. helyen zárt.

Gyetvai Máté 200 m gyorson remekelt és a 13. helyen végzett.

Józsa Barnabás 100 m mellúszásból jött fel egészen a 18. helyre.

Ezzel a teljesítménnyel a 69 egyesület közül a 9. helyen végzett a Hatvani Úszó Klub SE csapata, olyan egyesületeket megelőzve mint az MTK, FTC, EGER vagy a Jövő SC Veolia.

A Delfin Országos Bajnokságon résztvevő csapat hat tagja a Magyar Úszószövetség Aranyjelvényes utánpótlás programjában, ebben az évben eddig 40 jelvényes szintidőt ért el, amelyből 17 aranyjelvényes szintidő. A csapat több tagja elérte már a jövő évi korosztályos országos bajnokságok szintidejét.