Ha augusztus, akkor Roncsderby Európa Bajnokság Hatvanban. Most hétvégén péntektől vasárnapig várják az ütközések szerelmeseit, a benzingőzfalókat és acélcsata drukkereit a strand mögötti pályára. A futamra több mint 50 versenyző jelentkezett eddig, a látványos összecsapások garantáltak.  A korábbi évekhez képest a megszokott menetrend várható, egy módosítás történt: a hatvan bajnoka futamot péntek helyett vasárnap tartják – tájékoztatott Márkus Norbert
szervező, az Újszerű Technikai Sportok Egyesület elnöke.

És nem csak a gépekről szól majd a hétvége, több koncerttel készülnek a szervezők. Pénteken a Lázadók és a Falcon lép fel, szombaton a Bangó Norbert & Fehér Ádám Akusztik duó ,a Strom és a Terpentin, valamint a Rockin’ RockCats áll színpadra, hogy elképesztő energiákat szabadítson fel a rendezvényen. A futamokra a belépő felnőttek számára 4500 forint, Hatvan Kártyával 3500 Ft, gyermekeknek 1500 ft. Tovább részletek a roncsderby facebook oldalán olvashatóak.