Május 8-9-10 -én rendezték meg az Országos Labdarúgó Diákolimpia Döntőjét Miskolcon az MVSC sporttelepén. – Napsütéses időben, remek körülmények között, a Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola szenzációsan szerepelt a csoportmérkőzések során. Az utolsó pillanatig versenyben voltunk a legjobb 8 közé jutásért. Csapatunk a bravúros 3. helyet érte el csoportjában a két olyan csapat mögött, ahol kizárólag akadémiai játékosok szerepeltek. Ennek köszönhetően a vasárnapi helyosztókon a 9-12. helyért játszottunk. Ezen a napon érezhető volt, a fáradtság a fiúk lábában. Mégis kijelenthetjük, hogy a szívüket lelküket kitették a pályára. Összességében 763 csapat közül értük el a csodálatos 12. helyezést az országban – számolt be az eseményekről Balog Bence, a csapat felkészítője.
Csapat tagjai: Rosickzy Ronin, Papp Péter, Galasi Viktor, Katona Szabolcs, Bata Dominik, Keller Péter, Papp Balázs, Fejes Gergely Péter, Szládik Milán, Nagy Norina (különdíjas lány résztvevő)
Felkészítő pedagógusok: Uj Patrik Sándor és Balog Bence

Forrás: Diákolimpia hivatalos facebook oldala
doeredmenyek.hu