Hazai pályán fogadta a százhalombattai csapatot a Hatvani KSZSE. Nem indult jól a mérkőzés, mivel Vass Tamara kiválásával átmenetileg nélkülözniük kellett a házi gólkirálynőt. Tovább nehezítette Gulyás József edző feladatát, hogy olyan sérüléshullám érte el a gárdát, amire történelmük során még nem volt példa. Így tartalékként összesen egy kapussal és három mezőnyjátékossal számolhatott. A játékosok közül többeknek, számukra teljesen szokatlan poszton kellett játszaniuk.

Ennek ellenére az első félidő dinamikusan indult, végig vezettek 2-3 góllal, Százhalombattának csak az utolsó percekben sikerült egyenlítenie. Ám a második félidőre a hatvani lányok teljesen szétcsúsztak, az első 15 percben mindössze két gólt szereztek, az ellenfél pedig fokozatosan, egyre magabiztosabbá vált. Ezt pedig gólokra tudta váltani. A végeredmény 19: 32.

Kezdőkép: archív