A megyei első osztályban, az időjárás miatt elhalasztották a szombati első fordulót, amelyet majd április 18-án rendeznek meg. Így az FC Hatvan a Boldogi SE csapatával edzőmérkőzést játszott a népkerti műfüves edzőpályán. A 15. percben egy akció során Simonhoz került a labda, aki a kapus mellett a hálóba lőtte a vezető gólt. 11 perccel később a jobb szélről Szabó Roland passzolt Simonhoz, ő Czibolyához, aki Ácsnak gurított vissza lövésre, így már 2 : 0.

A második félidő elején büntetőhöz jutott a hatvani csapat. Ezt pedig a télen igazolt Yannick vágta biztosan a hálóba. Ezzel 3 : 0. Innen jött fel Boldog két egymás utáni góllal, mindkettőt Less Krisztián szerezte. Az 5:2-es végeredményhez pedig Sárközi és Tóth Máté gólja is kellett.  Az FC Hatvan szombaton a Gyöngyösi Energia vendége lesz. A találkozó 14.30-kor kezdődik.

FC Hatvan–Boldog SE 5–2 (2–0)

Hatvan, Népkerti sporttelep, műfüves pálya.

Gólszerző: Yannick (11-esből), Simon M., Ács Á., Sárközi J., Tóth M., ill. Less K. (2).