A Naplemente Nyugdíjas Klub tagjai találkoztak a Grassalkovich Művelődési Házban egy kerekasztal-beszélgetésre. A rendezvényt a klub tiszteletbeli elnöke, Kalmár Gyuláné szervezte, célja pedig az volt, hogy a résztvevők felidézzék a közös múltjukat és új élményekkel gazdagodjanak.