A Karácsonyi Labdarúgó Kupán belül már negyedik alkalommal szervezik meg a női tornát, így a versenysorozat második napján a nők uralták a pályát. A mérkőzések reggel indultak, délután pedig már a kieséses szakasz zajlott, így kora estére már meg is volt, hogy melyik négy csapat harcolhat az érmekért. A bronzmérkőzést a felnőtteket is sorra legyőző FC Hatvan utánpótláscsapata vívta a Gyöngyös AK ellen. A 2×12 perces játékidő végén 1:1 volt az állás, így büntetőkkel dőlt el a bronz sorsa. A gyöngyösiek kihagyták az első kettőt, de a hazai játékos másodjára bevarrta a labdát, így az utolsó körre 2:1-el fordultak rá. Itt szintén nem sikerült a gyöngyösieknek gólt szerezni, így a hatvani csapat nyerte az érmet.

A döntőt a Kelen SC játszotta az Amazon SE ellen. A budapestiek magabiztos és erős kezdést mutattak: hamar megszerezték a vezetést és tovább növelték az előnyüket, így 3:0-ás vezetéssel zárták az első félidőt. Ezt követően viszont erőre kapott az Amazon és két gólt is sikerült lőniük egymás után, de az egyenlítés már nem jött össze. Végül a Kelen SC vitte haza a kupát.

A csapat három éve rendszeresen részt vesz ezen a tornán. – Az első évben még nagyon kikaptunk, másodjára már egész jól játszottunk, idén pedig sikerült megnyernünk ezt a kupát. Jó volt látni, ahogy a lányok meccsről meccsre egyre erősödtek, egyre jobban küzdöttek és egyre jobban ment nekik a játék. A döntőben ugyan voltak kisebb megingások, de bíztam bennük és sikeresen küzdöttek – értékelte a tornát Könczey Zsolt, a csapat vezetőedzője.