Hamarosan megkezdődnek a munkálatok és július 3-án nyit a Jam Garden a Grassalkovich Művelődési Ház udvarán. A tavalyi évhez hasonlóan egy jól tervezhető és kiszámítható nyitvatartással üzemel majd a hely: júliusban és augusztusban minden pénteken és szombaton programokkal készülnek. Rögtön kezdésnek itt lesz Hatvani Fecó diszkója, de a plakátot megnézve látszik, hogy fellép Mehringer, a BALKAN VIP, lesznek itt hatvani fellépők, mint Tótpál Szilvia, a Treff, koncertet ad a Lord és a Belga is. – A hatvani nyár központi helyszíne a Jam Garden lesz – egy olyan találkozási pont, amelyre a hatvaniak a nyári időszakban számíthatnak. A szervezők igyekeztek minden korosztályt megszólítani: a fiatalokat színes programok várják, de az idősebbek is megtalálhatják majd a számukra érdekes kikapcsolódási lehetőségeket. A rendezvénysorozat friss, fiatalos és lendületes hangulatot ígér a nyári hónapokra – fogalmazott Jagodics Milán kabinetfőnök.

Emellett a labdarúgó világbajnokság döntőjét is vetítik, tartanak kertmozit, a Vaiana és az új Pókember filmet is bemutatják. Lesz kvízest, salsa, augusztus végén pedig Tomy Montana zárja diszkóval a szezont. Bár a koncertek belépőjegy-kötelesek lesznek, a jegyértékesítés csak nem sokkal a kezdés előtt indul, így aki előtte már bent tartózkodik, annak ingyenes a program. Online jegyvásárlására is van lehetősége annak, aki biztosítani szeretné a helyét, hogy egy teltházas rendezvényről se maradjon le. Jegyek már elérhetőek a jamgarden.hu és a jegy.hu oldalon. Bővebb információért pedig érdemes követni a Jam Garden Facebook oldalát.