A tisztelet és a megbecsülés jegyében ünnepelték az idősek világnapját Egerben. A programon a szépkorúakat és a jubiláló házaspárokat egyaránt köszöntötték, átadták a Nyugdíjas Közösségért Díjat, és kulturális műsorral tették még ünnepélyesebbé az eseményt.