Hazai pályán játszotta a legutóbbi bajnoki mérkőzését a hatvani férfi kézilabdacsapat a Gyömrő VSK ellen. Már a mérkőzés elejétől a hatvani játékosok uralták a meccset, az első félidőben megnyugtató fölényt szereztek, az is előfordult, hogy tizenegy góllal vezettek. Az első játékrész után 19:14-es eredménnyel vonultak le a pályáról. A második félidőben is tartani tudták a vezetést, így végül 40:31-re győztek a vendégcsapat ellen. Kedves Ferenc edző szerint nemcsak az egyéni teljesítmények voltak jók, hanem a csapatjáték is. – Csapatunk szombati eredményével a bajnokság 5. helyét foglalja el úgy, hogy a mögöttünk álló 6-7. csapatnak ugyanennyi pontja van, de nekünk jelentősen jobb a gólkülönbségünk.  Általában jellemző ránk, hogy mérkőzéseken sok gólt szerzünk, de sokat is kapunk, mint ahogy ezen a mérkőzésen is történt. A lőtt gólok számában és a gólkülönbségben csak a bajnokesélyes Grundfos Tatabánya KC-B csapata előz meg minket – fejtette ki az edző. Hozzátette: a gyömrői csapat ellen a játék képe alapján akár nagyobb arányú győzelmet is szerezhettek volna, de biztos vezetés tudatában már nehéz volt a játékosokat ösztönözni.

Kezdőkép: archív