Megkezdődött a kosárlabdaidény, ahol a hatvani csapat nagyarányú győzelemmel mutatkozott be a Pest megyei férfi bajnokság B csoportjában. – Az első két percet leszámítva folyamatosan nőtt a különbség, bár minden negyedben voltak üresjárataink is. Mindkét csapatra jellemző volt az idény eleji forma, azaz volt technikai és taktikai hiba bőven. Ilyen volt például a büntetőzésünk. Azért voltak szép megmozdulások is. A 10 dobott és az egy kapott hárompontos kifejezetten jó. Erős akarattal játszottunk. Legalább megint úgy néztünk ki, mint egy csapat – volt magas ember, volt fiatal és rutinos is – nyilatkozta Robotka Tamás, a csapat edzője.

Pest Megyei bajnokság B csoport 1. forduló

2015. 10. 14. Szerda 20:00 Hatvan Kodály Általános Iskola
10 néző

Hatvan KK – Vagány Nyulak (Pestszentimre) 61 : 32 (15-8, 16-7, 15-11, 15-6)

edző: Menyhárt Ferenc

Az eredmény alakulása: 3. perc 7-0, 5.p. 9-0, 8.p. 9-8 13.p. 18-8,15.p. 21-10, 17.p. 26-10, 24.p. 35-20, 27.p. 40-26, 35. p. 49-28, 37. p. 54-30