Tekintettel arra, hogy az ellenfél nagyon jó erőkből állt és Egerben nagy különbséggel győzött, vérmes reményeink nem lehettek – kezdi a RockStar elleni mérkőzés beszámolóját a hatvani KK játékos-edzője. – Ennek ellenére a második negyed kivételével teljesen egyenrangú produkciót nyújtottunk. A megbeszéltek szerint több ifjú is egyszerre volt nálunk a játéktéren és az eladott labdáinkból Balázs Gábor vezetésével a korszerű kosárlabdát bemutatva lekontráztak minket a vendégek. Kértem időt és váltottunk védekezést, de nem használt. A harmadik felvonásra egy fiatal Kiss Bence mellé négy rutinos játékossal álltunk fel, és bár ekkor is akadtak hibák, szépen zárkóztunk fel Mezei dupláival és Tóth, illetve Jávorszki tripláival. A negyedik negyed elejére egész közel 7 pontra kapaszkodtunk, de ez felemésztette az erőnket és 3 rossz támadásunk megpecsételte a meccs sorsát – fogalmazott Robotka Tamás.

Elégedetlen azért nem vagyok, mert relatíve sokat játszottak az ifjak és egy nagyon erős és dinamikus egri csapattal szemben jól helytálltunk. Ami mindenképp pozitívum, az a kiemelkedően sportszerű légkör – elég csak a 4:3-as faultarányt megnézni. Lesz ez még jobb is – húzta alá a játékos-edző.

Heves megyei bajnokság csoport  3. forduló

1. 04. 25. Szerda 20:00 Hatvan Kodály Ált. Isk.

15 néző

Hatvan KK – RockStar   63 : 77 (14-17, 8-24, 27-20, 14-16)

játékos-edző: Balázs Gábor

Az eredmény alakulása: 3. perc 5-4, 6.p. 7-7, 9.p. 9-11, 12.p. 14-23, 15.p. 16-29, 19.p.20-37

23.p. 26-45, 25.p. 35-49, 28.p. 43-57, 30.p. 49-61, 33. p. 54-63, 36.p. 60-67, 38.p. 60-73

Büntetők: Mezei 5/3 szum: 5/3=60%

Vendégek: 4/4=100%

Faultarány: 4 : 3