Elballagtak a Szent István iskola végzősei
Elballagtak a Szent István Sportiskolai Általános Iskola végzős diákjai. Utoljára végigsétáltak az intézményben, majd iskola udvarán ünnepélyes keretek között vették át a bizonyítványaikat.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba