Munkában a parlagfű kommandó
A törvény szerint június 30-ig kellett az ingatlantulajdonosoknak kiirtaniuk a parlagfüvet. Akik ezt az adott dátumig nem tették meg, azoknak az önkormányzat felszólító levelet küld. A parlagfű kommandó résztvevői hétfőn körbejárták a város belterületeit és felmérték mely részeken nem teljesítették az eltávolítást.