Füstérzékelőket adományozott a tűzoltóság
Négy hatvani lakás gazdagodott egy füstérzékelővel az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság és a Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zrt. A „Ne gyújtsa! Gyűjtse!” kampány keretein belül a tűzoltóság két dolgozója adta át ezeket a berendezéseket és mutatták meg helyes használatukat.