Elismerés a rendőröknek
Az éves munkájuk elismerésért jutalmat kaptak a hatvani rendőrök. A polgármester azt mondta: fontos, hogy kellőképpen megbecsüljék a rendfenntartók munkáját.
Az éves munkájuk elismerésért jutalmat kaptak a hatvani rendőrök. A polgármester azt mondta: fontos, hogy kellőképpen megbecsüljék a rendfenntartók munkáját.
A hatvani rászoruló családok és gyerekek kapják meg azt a több százezer forint értékű adományt, amely a Kóter Gym kezdeményezésére gyűlt össze. Az edzőterem jótékonysági programján adták át az új játékokat és édességeket a Máltai Szeretetszolgálatnak. Az eseményen két híres testépítő is jelen volt, akik az érdeklődő sportolóknak tartottak bemutató edzést.
Tizenöt csapat rúgta a bőrt a Hatvani 5. Számú Általános Iskolában. Az esemény reggeltől egészen késő estig tartott. A kupát végül a Dream Team nyerte meg.
Egy újabb hatvani lakás gazdagodott füstérzékelővel a „Ne gyújtsa! Gyűjtse!” kampány keretein belül. A lakástüzek megelőzése esetében a készülék rendkívül nagy segítség lehet.
Múlt hét pénteken évzáró ünnepségét tartotta Hatvan Város és Környéke Mozgáskorlátozottainak Egyesülete. Idén két és fél millió forint értékű adományt osztottak szét a rászorulók közt. A rendezvényen a Roll Dance Budapest Kerekesszékes Kombi Táncegyüttes is fellépett.
Már az ötezredik korcsolyázónál tart a hatvani jégpálya idei szezonja. Gombos Vivien lett a szerencsés nyertes, aki a családjával érkezett kikapcsolódni.
Pályaválasztási nyílt napot tartottak a Bajzában. Az eseményen egyetemek és főiskolák oktatóival találkozhattak a diákok. Több mint hatvan szakma képviselői volt rendezvényen.
Évzárót tartott az FC Hatvan, a Nagy Endre Rendezvényteremben. A legjobb teljesítményt nyújtó és a legszorgalmasabb játékosokat jutalmazták a gálán. Az egyesület a támogatóit különdíjban részesítette.
Ma reggel ismét teletömte mindenféle édességgel a puttonyát a Mikulás és úgy indult útjára. Már tegnap is sok helyre ellátogatott a városban, ma tovább folytatta feladatát és minden hatvani gyermeket megajándékozott.
Több óvodába is ellátogatott ma a Mikulás. A gyerekek mindenhol kitörő örömmel fogadták a vendéget, aki most is ajándékokkal érkezett. A télapó még marad a városban, holnap még több óvodát, bölcsődét és iskolát látogat meg.