Vasárnap este ismét kezdetét vette az ország legnagyobb házibulija. Az egyik országos televíziócsatorna második alkalommal tűzte műsorra a Sztárban Sztár + 1 Kicsi műsorát, amelyben híres zenészek és énekesek versenyeznek fiatal tehetségekkel az oldalukon. Az idei szériában egy hatvani fiúra, Ádám Botondra is szavazhatnak a nézők, aki Kozma Orsi párjaként bizonyítja énektudását. Botond sokak számára ismerős lehet, hiszen számos városi rendezvényen szerepelt már és a Dalvarázs Show Kórus tagjaként is fellépett jó néhány eseményen. A közös ének- és táncpróbák után az első élő adásban Ádám Botondék Majka szerepébe bújtak és a Mindenki táncol című dallal mutatkoztak be a közönségnek. A páros játszi könnyedséggel oldotta meg a nekik adott feladatot, előadásukat tapsvihar követte. A zsűriben Ábel Anita, Rákóczi Ferenc, Tóth Vera és Király Viktor foglalnak helyet, akik őszintén véleményezik a produkciókat. A zsűritagoknak kifejezetten tetszett a páros előadása. Király Viktor szerint Botond igazi vagány srác és meglehetősen otthonosan mozog a színpadon. – Nagyon izgultam a fellépés előtti percekben, hiszen ez volt életem első élő adása. Féltem, nehogy elrontsam a szöveget, de szerencsére minden jól sikerült. A próbák jó hangulatban teltek és egy rap szövegrészt leszámítva minden akadályt könnyen vettünk. Orsi nagyon jó fej és sokat segít a közös munka során – árulta el a kulisszatitkokat Ádám Botond.
A páros vasárnap újabb kihívás elé néz, a Trollok című mese szereplőinek bőrébe bújva szórakoztatják majd a közönséget. A versenyzőkre egy mobilapplikáció segítségével egészen februárig szavazhatnak a tévénézők.
Kezdőkép: Ádám Botond Facebook-oldala