Budapesten, a Tüske Uszodában rendezték meg a 9-10 éves úszók részére kiírt országos megmérettetést, melyen a Hatvani Úszó Klub Sportegyesület versenyzői képviseltették magukat. A kétnapos Delfintalálkozón Imre Zoltán edző vezetésével vettek részt, ahonnan 12 éremmel tértek haza a hatvani úszók. A legjobb eredményt Nagy Levente érte el, 3 aranyat, 1 ezüstöt és 1 bronzot szerzett, ezzel a verseny 3. legeredményesebb fiúja lett. A találkozó során Hintz Janka, Kári Eszter, Pelyvás Tímea, Orbán Anna, Császár Csanád, Gyetvai Máté, Józsa Barnabás és Nagy Levente, összesen 76 alkalommal álltak rajtkőre a két nap alatt. 50, 100 és 200 méteres távokban, valamint a 4×50 méteres gyors- és vegyes váltóban adtak számot pillanatnyi tudásukról. Császár Csanád kedvenc számában, hátúszásban bronzérmes lett 50 méteren és 5. helyezett lett 100 méteren. Orbán Anna és Józsa Barnabás 5. helyezett lett 100 m pillangó-, illetve 50 m mellúszásban.

A váltók eredményei:

4×50 m. leány vegyesváltó (Orbán Anna, Kári Eszter, Hintz Janka, Pelyvás Tímea) – 3. hely

4×50 m. MIX vegyesváltó (Császár Csanád, Nagy Levente, Hintz Janka, Kári Eszter) – 4. hely

4×50 m. fiú vegyesváltó (Császár Csanád, Józsa Barnabás, Nagy Levente, Gyetvai Máté) – 6. hely