Némi hátránnyal indultak a hatvaniak, ugyanis egy sérülés miatt nélkülözniük kellett Szarvas Ádám játékát. Ebből adódóan nehezebben kezdődött a mérkőzés, az OKTAT60 csapata nem hozta a megszokott formáját. Az első félidő – és az egész mérkőzés egyaránt – nagyon kiegyenlített volt, a csapatok fej-fej mellett haladtak, az eredmény 10:10 lett. Ez alapvetően a vendégek fiatal kapusának, Szarvas Andrásnak az érdeme. A támadások azonban rendre pontatlanok voltak. A második félidő erősebben indult, hiszen perceken belül már 3 góllal is vezettek a hatvaniak. Majd Major Attilát piros lappal sújtották, így kizárták a további játékból. Ezt követően az ellenfél játéka még lendületesebb lett, az egyenlítést követően megszerezték a vezetést is. Bár a hatvaniak tartották magukat, a végjátékban a csapat több kiállítást is kapott, így nem tudták megszerezni a győzelmet. A találkozó 25:23-as eredménnyel zárult. – Végig egyenrangú mérkőzés volt, hatalmas küzdelmet és nyerni akarást láthattunk a srácoktól a pályán, de sajnos a végjátékban alulmaradtunk. Még szorosabbá vált a bajnoki tábla állása, hiszen van három 23 pontos, valamint két 22 pontos csapat, és az utolsó két mérkőzésen fog eldőlni, hogy ki hol fog végezni a tabellán. Sajnos az első két hely már ”elkelt”. A harmadik helyért fogunk a továbbiakban versenyezi, amiért hatalmas küzdelem folyik, mivel erre a pozícióra rajtunk kívül még 5 csapat van versenyben – értékelte a mérkőzést Kedves László, a csapat vezetőedzője.

A mérkőzés után, a csapatot elkísérő mintegy 30-40 hatvani szurkoló tapssal köszönte meg a játékot. Hétvégén Gödöllőn játszanak a fiúk. Ide ismét szerveznek szurkolói buszt, jelentkezni a csapat Facebook-oldalán lehet.