December 10-én játszotta a szezon utolsó meccsét az Oktat60 HKSZSE. A solymári sportcsarnokban a Pilisvörösvár KSK csapata ellen álltak pályára. A kiegyensúlyozottan játszó hatvaniak 28:23-as győzelmükkel zsinórban a hatodik nyert meccsüknek örülhettek, ami a tabella második helyezését jelentette az Oktat60 HKSZSE játékosai számára. – Nagyon jó mérkőzés volt, főleg az eleje, ahol pont úgy kezdtük el a találkozót, ahogy azt kell. Nagyon keményen védekeztünk, sajnos a támadásba csúsztak hibák, az elején kihagytunk pár ziccert, illetve 7 méterest. Ezt követően azonban már sikerült stabilizálnunk a teljesítményünket és már a félidőre ki tudtunk harcolni 7-8 gólos előnyt – értékelte a mérkőzést Major Attila, a csapat kapitánya.

Ezzel a  mérkőzéssel véget ért az NB II-es Északi csoport bajnokságának első fele. Kedves László, az Oktat60 HKSZSE vezetőedzője elmondta, rendkívül büszke az elért eredményeikre. Egy nehezebb kezdés után, magabiztos játékkal hétről hétre egyre közelebb kerültek a kitűzött célhoz. – Amiért jöttünk az sikerült, győztünk. Ehhez kellett a srácoknak az a motiváció, amit az első félidőben szereztünk a kemény védekezésünk során. E mellé társult egy remek kapusteljesítmény is. Attól függetlenül, hogy az első félidőben körülbelül 7 ziccert hagytunk ki, ebből kettő 7 méterest is, ezen felül tartani tudtuk ellenfelünket 7 góllal – hangsúlyozta Kedves László. Hozzátette: a második félidő első 10 percében sikerült ezt a számot 10-11-re is feltornászni.

Kezdőkép: Oktat60 HKSZSE weboldal